Scroll Top

Jsem Tuninghunter !?

ICHBINEINTUNINGHUNTER je navržen tak, aby nám umožnil dostat se do koutů Německa, kam bychom se jinak nedostali.

Nový program, který umožňuje našim dychtivým čtenářům sdílet vlastní fotografie z automobilového průmyslu, nám všem pomáhá vidět auta nebo události, o kterých jsme ani nevěděli, že existují.

Budeme rádi, když se nám naši čtenáři ozvou se svými fotografiemi, pokud si myslí, že mají na to, aby se stali lovci tuningů! V roce 2023 jsme se zaměřili na spuštění programu ICHBINEINTUNINGHUNTER, který umožní sdílení vašich snímků s rostoucím počtem čtenářů. Sdílení vašich snímků jménem Tuninghunters je nyní snazší než kdy dříve.

Doposud se ICHBINEINTUNINGHUNTER zaměřoval na fotografování, a přestože je to stále důležitá součást našeho programu a bude tomu tak i nadále, zajímá nás také, co můžete nabídnout v oblasti videa, pokud zachytíte události na film. Zatímco doposud jsme posuzovali pouze nejlepší fotografie, nyní se to týká i vašich videí! Důraz je však stále kladen na kvalitu záběrů.

Nejedná se o soutěž ani rozhovor a účast je dobrovolná, ale přesto doufáme, že se nám podaří získat přispěvatele pro Tuninghunters.com. Měli byste ji však především chápat jako příležitost podělit se s rostoucím publikem Tuninghunters o své dojmy z tuningu, které nikdo jiný nevypráví tak názorně jako vy.

Co od vás chceme? Nejprve nám pošlete e-mail s následujícími informacemi:

– Pět (5) vašich nejlepších obrázků ve velikosti 1920x1280px.
– Krátký text o sobě.

To je vše. Nic víc a nic míň.

Zatím o vás nechceme psát eseje, protože není zaručeno, že váš příspěvek přijmeme, a opravdu nechceme, abyste ten čas investovali zbytečně.
Ve skutečnosti se bohužel setkáváme s přeceňováním tvůrců fotografií. Chceme, aby zde byl zveřejňován pouze ten nejlepší obsah pro ty nejlepší čtenáře. Proto nám prosím bez předchozího souhlasu neposílejte velké soubory, ZIPy, odkazy na WeTransfer nebo Dropbox. Postačí e-mail.

Také nás prosím nežádejte, abychom vás lajkovali na sociálních sítích, a neptejte se nás, jak se můžete naučit fotografovat auta. Toto téma jsme stručně popsali v často kladených dotazech.

Pokud bude vaše přihláška úspěšná, budeme vás kontaktovat a připravíme vaši publikaci na stránkách Tuninghunters.com. Je to opravdu jednoduché.

Jedinou otázkou nyní je: Jaký je váš vizuální jazyk?

Other languages


Privacy Preferences
Wenn Sie unsere Website besuchen, können über Ihren Browser Informationen von bestimmten Diensten gespeichert werden, in der Regel in Form von Cookies. Hier können Sie Ihre Datenschutzeinstellungen ändern. Bitte beachten Sie, dass das Blockieren einiger Arten von Cookies Ihre Erfahrung auf unserer Website und die von uns angebotenen Dienste beeinträchtigen kann.