Jestem Tuninghunter!?

ICHBINEINTUNINGHUNTER ma za zadanie umożliwić nam dotarcie do zakątków Niemiec, do których inaczej byśmy nie dotarli.

Nowy program, który pozwala naszym chętnym czytelnikom dzielić się własnymi zdjęciami motoryzacyjnymi, ma pomóc nam wszystkim zobaczyć samochody lub wydarzenia, o których istnieniu nawet nie wiedzieliśmy.

Chcielibyśmy, aby nasi czytelnicy skontaktowali się z nami ze swoimi zdjęciami, jeśli uważają, że mają to, czego potrzeba, aby zostać Tuninghunterem! W 2023 roku postawiliśmy sobie za cel uruchomienie programu ICHBINEINTUNINGHUNTER, aby dzielić się Waszymi zdjęciami z rosnącym gronem czytelników. Udostępnianie zdjęć w imieniu Tuninghunters jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Do tej pory ICHBINEINTUNINGHUNTER skupiał się na fotografii i chociaż jest to nadal ważna część naszego programu i tak pozostanie, jesteśmy również zainteresowani tym, co macie do zaoferowania w zakresie wideo, jeśli uwiecznicie wydarzenia na filmie. O ile do tej pory braliśmy pod uwagę tylko najlepsze zdjęcia, to teraz to samo dotyczy Waszych zgłoszeń wideo! Wciąż jednak skupiamy się na jakości materiału filmowego.

To nie jest konkurs ani wywiad, a udział w nim jest również dobrowolny, ale wciąż mamy nadzieję na udaną rekrutację współpracowników dla Tuninghunters.com. Należy jednak przede wszystkim traktować je jako okazję do podzielenia się z rosnącą publicznością Tuninghunters swoimi tuningowymi wrażeniami z imprez, których nikt inny nie opowiada ze zdjęciami tak jak Ty.

Więc czego chcemy od ciebie? Najpierw wyślij do nas maila z następującymi rzeczami:

– Pięć (5) Twoich najlepszych zdjęć w rozmiarze 1920x1280px.
– Krótki tekst o sobie.

To wszystko. Nie więcej i nie mniej.

Na początku nie chcemy esejów o Tobie, ponieważ nie ma gwarancji, że Twoje zgłoszenie zostanie przez nas zaakceptowane i naprawdę nie chcemy, żebyś zainwestował ten czas na darmo.
Niestety, rzeczywistość jest taka, że mamy do czynienia z przecenami twórców zdjęć. Chcemy, aby ukazywały się u nas tylko te treści, które naszym zdaniem są najlepsze dla najlepszych czytelników. Prosimy więc o nieprzysyłanie nam dużych plików, ZIP-ów, linków WeTransfer czy Dropbox bez wcześniejszego uzgodnienia. Email powinien wystarczyć.

Proszę też nie prosić nas o polubienie na mediach społecznościowych i proszę nie pytać, jak można nauczyć się fotografii samochodowej. Temat ten poruszyliśmy pokrótce w FAQ.

Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone, skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania publikacji na Tuninghunters.com. To naprawdę proste.

Teraz pozostaje tylko pytanie: jaki jest Twój język wizualny?

Other languages


Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.