Scroll Top

Som Tuninghunter !?

ICHBINEINTUNINGHUNTER je navrhnutý tak, aby nám umožnil dostať sa do kútov Nemecka, kam by sme sa inak nedostali.

Nový program, ktorý umožňuje našim dychtivým čitateľom zdieľať vlastné automobilové fotografie, je navrhnutý tak, aby nám všetkým pomohol vidieť autá alebo udalosti, o ktorých sme ani netušili, že existujú.

Boli by sme radi, keby nás naši čitatelia kontaktovali so svojimi fotografiami, ak si myslia, že majú na to, aby sa stali Tuninghunterom! V roku 2023 sme sa zamerali na spustenie programu ICHBINEINTUNINGHUNTER, v rámci ktorého sa o vaše snímky podelíme s rastúcim počtom čitateľov. Zdieľanie vašich obrázkov v mene spoločnosti Tuninghunters je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Doteraz sa ICHBINEINTUNINGHUNTER zameriaval na fotografovanie, a hoci je to stále dôležitá súčasť nášho programu a bude to tak aj naďalej, máme záujem vidieť aj to, čo môžete ponúknuť z hľadiska videa, ak zachytíte udalosti na film. Zatiaľ čo doteraz sme posudzovali len najlepšie fotografie, teraz to isté platí aj pre vaše videozáznamy! Dôraz sa však stále kladie na kvalitu záberov.

Toto nie je súťaž ani rozhovor a účasť je dobrovoľná, ale aj tak dúfame, že sa nám podarí získať prispievateľov pre Tuninghunters.com. V prvom rade by ste ho však mali chápať ako príležitosť podeliť sa s rastúcim publikom Tuninghunters o svoje dojmy z tuningových podujatí, ktoré nikto iný nepopíše fotografiami tak ako vy.

Čo od vás teda chceme? Najprv nám pošlite e-mail s nasledujúcimi informáciami:

– Päť (5) vašich najlepších obrázkov vo veľkosti 1920x1280px.
– Krátky text o sebe.

To je všetko. Nič viac a nič menej.

Zatiaľ nechceme eseje o vás, pretože neexistuje žiadna záruka, že váš príspevok prijmeme, a naozaj nechceme, aby ste investovali tento čas zbytočne.
Žiaľ, v skutočnosti sa stretávame s preceňovaním tvorcov fotografií. Chceme, aby sa tu uverejňoval len ten najlepší obsah pre najlepších čitateľov. Preto nám prosím neposielajte veľké súbory, súbory ZIP, odkazy WeTransfer alebo Dropbox bez predchádzajúceho súhlasu. Stačí poslať e-mail.

Tiež nás prosím nežiadajte, aby sme vás lajkovali na sociálnych sieťach, a nepýtajte sa nás, ako sa môžete naučiť fotografovať autá. Tejto téme sme sa stručne venovali v častých otázkach.

Ak bude vaša žiadosť úspešná, budeme vás kontaktovať a pripravíme vaše uverejnenie na stránke Tuninghunters.com. Je to naozaj jednoduché.

Jediná otázka teraz znie: aký je váš vizuálny jazyk?

Other languages


Privacy Preferences
Wenn Sie unsere Website besuchen, können über Ihren Browser Informationen von bestimmten Diensten gespeichert werden, in der Regel in Form von Cookies. Hier können Sie Ihre Datenschutzeinstellungen ändern. Bitte beachten Sie, dass das Blockieren einiger Arten von Cookies Ihre Erfahrung auf unserer Website und die von uns angebotenen Dienste beeinträchtigen kann.